Zaznacz stronę

O nas

Najważniejszymi standardami naszej pracy jest profesjonalizm oraz bliska współpraca oparta na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Specjalizujemy się w usługach księgowych i podatkowych, oferujemy także wsparcie w obszarach finansowych.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej, dokładnej i rzetelnej obsługi w tych obszarach, co umożliwia klientom skupienie się na ich strategicznych celach.

Zarząd i zespół firmy posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży księgowej.

Dyrektorem Generalnym Creamer Accounting jest Urszula Creamer, która swoje doświadczenie zdobywała w największych korporacjach. Przez 6 lat pracowała w EY jako supervisor w dziale księgowości, a następnie przez 14 lat jako menedżer w Spółce Calan & Associes, gdzie zarządzała 15-osobowym zespołem, nadzorowała prowadzenie ksiąg handlowych dla ponad 90 międzynarodowych spółek z różnych branży. Dzięki doświadczeniu, entuzjazmowi i profesjonalnemu podejściu, doskonale zna wymagania swoich klientów, a także ich potrzeby biznesowe, co umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Świadczone przez nas usługi księgowe realizujemy na podstawie  świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydanego przez Ministra Finansówo numerze 9232/98. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta, zapewniając optymalne rozwiązania i współpracę opartą na wzajemnym zrozumieniu.

Zachęcamy do kontaktu!

Napisz do nas

Kontakt

Telefon

539 989 777

E-mail

biuro@creameracc.com

Adres

Plac Inwalidów 10
01-552 Warszawa